Vážení zákazníci, s ohledem na usnesení vlády o přijetí krizového opatření k zabránění šíření nemoci Covid-19 omezujeme s platností od 22.10.2020 do 3.11.2020 provoz naší prodejny. Prodejna bude v tomto období uzavřena pro běžný prodej. Provozu e-shopu, včetně osobního odběru v provozovně, se toto opatření netýká a funguje beze změn. Beze změn bude také fungovat prodej pro zákazníky, kteří nakupují zboží v rámci své podnikatelské činnosti. Věříme, že toto opatření pomůže ke zlepšení situace a rádi Vás uvítáme na naši prodejně, jakmile to okolnosti dovolí. Přejeme Vám, ať toto období ve zdraví přečkáte a máte-li jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Děkujeme za pochopení.

Oběhové (cirkulační) čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-4/180

Kód: 498
Neohodnoceno
Značka: WILO
2 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2020

Oběhové (cirkulační) čerpadlo WILO Yonos PICO 25 / 1-4 / 180mm PN10 Rp1"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerpadlo je určeno do vytápěcích a chladících soustav či průmyslových cirkulačních systémů. 

Nové Wilo-Yonos PICO Vám usnadní montáž.

Je to dáno jeho kompaktními rozměry, které umožní nahradit jakékoli stávající čerpadlo a dovolí snadno vestavět Yonos PICO do nových soustav. Rozšířená záruka 5 let.

Jedná se o nejlepší mokroběžné, oběhové čerpadlo s elektronicky komutovaným, úsporným motorem ECM odolným proti zablokování. Velký záběrový moment umožňuje automatické odblokování rotoru po odstávce čerpadla. Integrovaný systém regulace a možnost dodatečného manuálního odvzdušnění, tradiční spolehlivost a kvalita.

SNADNÉ NASTAVOVÁNÍ

Jednoduché a zároveň přesné nastavení provozních hodnot odlišuje novou generaci Yonos PICO od dostupných konkurenčních čerpadel. Technologie „zeleného tlačítka„ a intuitivní ovládací prvky zajišťují jednoduché nastavení příslušného provozu. Pokud je čerpadlo zabudováno do topné soustavy s RADIÁTORY, je nutné nastavit zelený knoflík na modré pole na levé straně. Nastavení potom závisí na počtu radiátorů v domě a zvoleném modelu čerpadla.
Jestliže je čerpadlo zabudováno v okruhu PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ, je třeba nastavit zelený knoflík na žluté pole, po pravé straně označené žlutou barvou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oběhová čerpadla
Záruka: 5 let
Hmotnost: 2.2 kg
? Max. dopravní množství: 33 l/min
? Max. dopravní výška: 4 m
Připojení: vnější G 6/4"
Regulace otáček: Manuální
Stavební délka: 180 mm
Napětí / Kmitočet: 230 V / 50 Hz
Teplota čerpané kapaliny: -10 až 110 °C
Max. provozní tlak: 10 bar