Presscontrol SK-13

Kód: 250
1 299 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2023

Automatická řídící jednotka Presscontrol BRIO SK-13.

- slouží pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory

- zařízení rovněž obsahuje indikátor běhu čerpadla na sucho

Detailní informace

Detailní popis produktu

Presscontrol SK-13 slouží pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory. Zařízení je možno instalovat se samonasávacím povrchovým čerpadlem i s čerpadlem ponorným, které vyhovuje technickým parametrům Presscontrolu.

K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadlo běží (nespíná a nevypíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem, který závisí na typu a parametrech použitého čerpadla.

Po otevření ventilu dojde k okamžitému poklesu tlaku v systému. Klesne-li tlak na hodnotu nastavenou na Presscontrolu (1,5-3bar) čerpadlo se uvede do provozu. Po uzavření ventilu stoupá v systému tlak a Presscontrolem proudí určité množství vody. Dosáhne-li čerpadlo svého výkonnostního maxima Presscontrol jej vypne.

Zařízení rovněž obsahuje indikátor běhu čerpadla nasucho. V případě, že dojde k situaci, že čerpadlo nemá vodu a běží nasucho
Presscontrol čerpadlo po cca 10 sekundách vypne a rozsvítí se poruchová kontrolka na ovládacím panelu. Znovuuvedení čerpadla do provozu je možné po ručním restartování (tlačítko RESET).

Doplňkové parametry

Kategorie: Presscontroly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Napětí / Kmitočet: 230 V / 50 Hz
Max. proud: 10 A
Max. přípustný tlak: 10 bar
Rozsah regulace spínacího tlaku: 1 - 3 bar
Max. teplota kapaliny: 35° C
Stupeň ochrany: IP 44
Připojení: 1" (vnější závit)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: