Ruční čerpadlo HP 75 nostalgik

Kód: 244
2 799 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Ruční čerpadla HP-75 nostalgik jsou vyráběna v ozdobném provedení, přičemž konstrukčně jsou shodná s čerpadly HP-75.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční čerpadla HP jsou určena k čerpání pitné nebo užitkové vody bez obsahu mechanických nečistot. Pracovní píst je umístěn přímo ve výtokovém stojanu nad studnou. Čerpadla jsou používána jak pro studny kopané, tak i ražené, přičemž max. hloubka může být 7 m. Lze jej umístit dle potřeby i mimo studnu např. ve sklepě, kde není nebezpečí zamrznutí vody v tělese čerpadla.

POZOR!

Pokud je čerpadlo umístěno venku, je nutné jej na zimní období buď zcela demontovat, nebo důkladně odvodnit tak, aby nedošlo k jeho zamrznutí. K tomuto účelu je čerpadlo vybaveno odvodňovacím šroubem M6 na spodku příruby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční čerpadla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.2 kg
? Max. dopravní množství: 28 l/min
? Max. dopravní výška: 7 m
Max. počet zdvihů: 40 /min
Průměr sacího potrubí: 5/4" DN 32
Vnitřní průměr pracovního válce: 75 mm
Zdvih pístu: 160 mm
Barva čerpadla: Černá
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
JZ Avatar autora | 15.8.2022
Pumpa se mi líbila, po instalaci vše vypadalo hezky. Když jsme pumpovali vodu, tekla voda zabarvená do černa,protože takovou barvu pumpa měla, zřejmě pouštěla barvu. Ale doufáme, že časem to přestane. Týden ji používáme a už je rozbitá. Těžko se pumpuje, voda téměř žádná nevytéká, takže nějaká zrada. Jsme zklamaní.
4
JK Avatar autora | 12.8.2022
Pumpa je funkční, zboží došlo bez poškození. Po instalaci bylo nutně přetěsnit výtokovou část pumpy.
5
Avatar autora | 23.7.2021
Kvalita odpovídající ceně, pro nás dostačující. Oceňuji kvalitu balení a rychlost odeslání.
1
MK Avatar autora | 23.7.2021
Jak jsem se na pumpu těšil tak bohužel nemohu dát kladný komentář. Podstavec pod pumpu byl špatně odlit ale především byl špatně obroušen takže je velká viditelnost vystouplého odlitku a opravdu to nevypadá hezky. A vrchní díl pumpy byl pro změnu u hrdla asi cca 7mm vyštíplý. Ikdyž jsem zaslal foto poničené pumpy i podstavce a chtěl jsem alespoň nějakou drobnou kompenzaci tak toto se bohužel nestalo a byl mi zaslán formulář na vrácení výrobku.Škoda. Sám prodavač mi řekl že bohužel u těchto odlitků se to stává. Ano asi to bylo podle pravidel prodejce a zákazník ale komu by se opět chtělo balit 30kg zboží a odnášet jej na Poštu nebo nějakému jinému kurýrovi. Takže za mě tento výrobek nedoporučuji. Bohužel kamenné prodejny všude mizí a dnešní trend je nakupovat přes internet kde člověk zboží nevidí a ani si na něj nemůže sáhnout.
5
KR Avatar autora | 15.3.2021
Spokojenost funguje jak má...